Perşembe , Ekim 6 2022

bettilt giriş

istanbul escort
Film izle
Ana Sayfa / Borsa / En iyi Kripto Borsaları

En iyi Kripto Borsaları

En iyi Kripto Borsaları, Bitcoin ile kripto para piyasasının hareketlenmesi, dijital çağın ekonomik hamlesinin süratle piyasaya hâkim olmasına öncülük etti. 2009 yılının Ocak ayında faaliyete geçen ilk kripto para birimi olan Bitcoin ile dijital dünyanın bağımsız ekonomi kapısının aralanması, dünyadaki ekonomik dengelerin yeniden düzenlenmesine neden olurken, bu hamlenin ardından birçok kripto para birimi de piyasaya sürüldü. 2009 yılında piyasaya sürülmesinin ardından 2012 yılına dek istikrarlı bir şekilde kendi dijital kimliğini ve değerini sağlıklı bir şekilde muhafaza eden ve içe dönük yapısı sayesinde geçen her gün değer kazanan Bitoin ve benzeri kripto para birimleri, birçok ülkede yasal bir zemine oturmayı başardı.

2014’te yaşanan büyük sıçrayışın ardından hızla ivme kazanan değeri tarihler 2018’i gösterdiğinde; ise tüm dünya (merkez bankaları da dâhil olmak üzere) ilk kripto para biriminin. Kod yazarı olan Satoshi Nakamoto ismini konuşmaya başladı; Dijital dünyanın ekonomi kapısını aralamasıyla birlikte kendi özgür para birimini de ortaya koymaktadır. İnternet dünyası, Bitcoin’in ardından birçok kripto para birimleri ile bu durumun sürdürülebileceğini kanıtladı. Peki, dünya devleri tarafından bile resmî olarak kabul gören kripto para birimleri; gelecekte ekonomiye ne gibi etkilerde bulunmaktadır. Bu durumu teorik olarak kestirmek mümkün olsa da; pratik anlamda somut şeyler söylemek ne yazık ki varsayım olarak kalacak. Nitekim ortaya çıkan veriler, Bitcoin başta olmak üzere kripto para birimlerinin gelecekte; ekonomiye yön verecek nitelikte güç kazanacağını varsayıyor. Biz de mevcut sektörde en çok rağbet gören kripto para birimlerini sizler için bir araya getirdik.

En iyi Kripto Borsaları – İşte o listede yer alan ilk 5 kripto para birimi:

  • Bitcoin: Kripto para biriminin babası. Kripto para birimleri arasında en çok rağbet gören; ve en değerlisi olarak kategorinin başını çeken dijital para birimi.
  • Coinbase: 2012 yılında sektöre giriş yapan para birimi, kısa sürede milyonlarca kullanıcı hacmine ulaşmayı başardı.
  • KUCoin: Düşük komisyon ücretleri nedeniyle tercih edilen ve rakiplerine kıyasla toy olarak kabul edilebilecek olan KUCoin, 2017 Ağustos’un da piyasaya girmesine rağmen kısa sürede yüksek pazar payına sahip olmayı başardı.
  • Bittrex: 2014 yılında faaliyete geçen bir diğer kripto para birimi. Kripto para birimleri arasında ABD hükümetince tam koruma ve yönetim; şekli ile pazara giriş yapan Bittrex, sektörde büyük bir pazar payına sahip.
  • Binance: 2017 yılında pazara giriş yapmasına karşın en az Bitcoin kadar yüksek işlem hacmine sahip olan Binance, kripto para birimleri arasında en çok kullanılanlar listesinde yerini alıyor.

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer